Omlouváme se, ale od 29.8. do 3.9. máme dovolenou. Vaše objednávky vyřídíme až po tomto datu. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné léto Markéta

Bylinná Směs - napářka I´m Woman Porod a Menstruace

Novinka Tip
Bylinná Směs - napářka I´m Woman Porod a Menstruace
189 Kč –5 %
189 Kč –5 % 179 Kč
DO TÝDNE U VÁS

Bylinná Směs - napářka I´m Woman Porod a Menstruace

 

Pojďte s námi objevit zapomenuté kouzlo napařování, které má tak blahodárný vliv a účinek na dělohu. Jako by se ztracená důvěra obnovila a vy pomocí tepla a vůně bylin jste schopné znovu uvěřit, že je děloha vaší hybnou silou.  

 

Popis

Bylinná napářka je přímo sestavena pro použití bylin při problémech s menstruací, jako je například velmi dlouhý menstruační cyklus a nebo pomalé nastoupení krvácení, které se projevuje hnědým špiněním. Podporuje prokrvení dělohy. 

Tato směs je vhodná i k porodům, kdy je potřeba průběh porodu podpořit a povzbudit. Metoda Napařování se u porodů velmi osvědčila a slouží jako nástroj k snadnému průběhu a podpory druhé doby porodní.

Tato směs působí blahodárně na sliznici vaší dělohy. Pomáhá na úrovni obnovy a lepší citlivosti vaší dělohy. Byliny jsou přímo sestaveny pro toto využití.

Pojďte s námi objevit zapomenuté kouzlo napařování, které má tak blahodárný vliv na dělohu. Jako by se ztracená důvěra obnovila a vy pomocí tepla vůně bylin jste schopné znovu uvěřit, že je děloha vaší silou.

Použití

Do smaltovaného hrnce přidejte cca 2 l vody, přidejte dvě hrsti bylin a pomalu přiveďte k varu. Po převaření vypněte a nechte 15 minut louhovat pod pokličkou.

Než se byliny vyluhují připravte  si napařovací místo, kde bude napářka probíhat  si připravte deku, ponožky, příjemnou relaxační hudbu, svíčku. Vytvořte si atmosféru ve které vám bude příjemně a budete se moct uvolnit. 

Před napařováním se umyjte 

Hrnec vložte pod napařovací židličku na dřevěné prkénko, nebo keramickou kachli a napařování může začít

Složení:
  • Skořice – podporuje krevní oběh, prohřívá a prokrvuje, je protizánětlivá a antimykotická
  • Řimbaba – uklidňuje hladké svalstvo dělohy, působí proti křečím, ulevuje menstruačním bolestem
  • Kopřiva dvoudomá - je přirozeně čistící ( antioxidační), proti vnitřnímu děložnímu krvácení, snižuje křeče,
  • Fenykl – podporuje menstruační cyklus, upravuje hormonální rovnováhu,
  • Dobromysl – harmonizuje nepravidelnou menstruaci
  • Sporýš - srovnává menstruační cyklus, podporuje kojení a urychluje zavinování dělohy po porodu

 

Obsah : 70 g

 

 

 
Kód Kód: 83253
Kategorie: ESHOP
Položka byla vyprodána…