Gua sha ametyst

Novinka
8596 guasha ametyst
390 Kč –35 %
Můžeme doručit do:
8.12.2023
390 Kč –35 % 250 Kč
SKLADEM (1 ks)

Guasha destička je kámen z ametystu, který je určený pro masáž obličeje, ale i celého těla. Tato masážní technika vychází z principů tradiční čínské medicíny a je opravdu vysoce účinná. Guasha kámen podporuje cirkulaci, uvolňuje svalové napětí a podporuje činnost lymfatického systému a odbourávání toxinů z těla. Zmírňuje kruhy a váčky pod očima, pravidelná masáž obličeje je také výbornou prevencí vrásek.

Jak Gua sha kámen použít?

Naneste na pleť oblíbený olejíček, krém či pleťové sérum a pomocí gua sha kamene vmasírujte do pokožky. Následkem prokrvení může pleť na přechodnou dobu lehce zčervenat. 

Dodáváme v dárkovém organzovém sáčku.

 

Velikost: 9 x 6cm 

Ametyst je kamenem čistoty ducha a meditace, působí jako spojnice duše a duchovna. Jeho účinky nás odvádí k vyššímu duchovnímu poznání. Pomáhá nám objevovat sebeobětování, lásku, pokoru, a nezjištnost.  Je to kámen inspirace, směřuje naše myšlení k tvořivé práci a probouzí v nás intuici.

Zdravotní význam ametystu spočívá v jeho léčivém působení proti rozličným bolestem, hlavně však proti bolestem hlavy, kdy jej můžeme přikládat na střed čela (třetí oko), nebo jím masírujeme spánky a zátylek, podle toho, kde cítíme nejsilnější bolest. Jeho přikládání na sakrální centrum ovlivňuje odvykání od různých závislostí, jako jsou kouření, drogy a alkohol. Dále je ametyst silně nápomocen při zvyšování nízkého krevního tlaku, léčbě nemocí krve, urovnání střevní mikroflóry a při cukrovce.

 

Z astrologického hlediska je přiřazen těmto znamením: Ryby, Střelec, Panna, Kozoroh, Beran, Štír


(zdroj: Drahé kameny online)

 

Kód Kód: 83238
Kategorie: ESHOP