Medvídek-mycí olej na zadečky

Medvídek-mycí olej na zadečky
185 Kč –25 %
185 Kč –25 % 139 Kč
Zvolte variantu
Balení: 100 ml
SKLADEM (1 ks) | EO19407
Můžeme doručit do: 22.3.2023
185 Kč
139 Kč

Medvídek-mycí olej na zadečky

100% přírodní emulze na umývání.

Hydrofilní olej pro přípravu mycí emulze. Medvídek, společně s ubrousky Perlička, je přírodní, zdravou a nedráždivou variantou k vlhčeným, navoněným, konzervačními látkami napuštěným ubrouskům, které se dnes běžně používají. Je to naprosto přírodní mycí olej s ochrannými účinky. S Medvídkem bude pokožka zadečku lépe odolávat vlhkému prostředí, protože obsažené rostlinné oleje zachovávají a posilují její přirozený ochranný lipidový plášť.

Použití:
Do 30ml lahvičky s převařenou vodou přidejte 1 lžíci Medvídka. Před použitím vždy protřepejte. Praktické balení v lahvičce se sprejem je pohodlné jak doma, tak na cestách. Emulzi je také možné připravit do misky a ponechat ji celý den na přebalovacím stole k rychlému použití. Ubrousek navlhčete emulzí a očistěte zadeček. Roztok je také možné nastříkat přímo na čištěné místo a to pak setřít ubrouskem. K čištění je možné používat suché ubrousky Perlička, plenku nebo žínku. Perličku lze opakovaně prát v pračce a je v přírodě zcela rozložitelná.

Složení:
Sójový olej, Silice levandule, mailette, BIO Silice lavandin, Sezamový olej, BIO LZS, Olej z kukuřičných klíčků, BIO LZS Mandlový olej, LZS Emulgátor z olivového oleje

Kód Kód: EO19407
Kategorie: ESHOP