O obchůdku

 
Obchod NUNYNEK.CZ vznikl v roce 2007. Jako přirozená poptávka po kvalitním zboží pro maminky a jejich malé děti. O několik let později byl otevřen kamenný obchůdek v Boskovicích, který se těšil veliké oblibě. S pandemií covidu však v březnu 2019 se obchůdek uzavřel a zůstal zavřený natrvalo.
 
V totmo roce 1.března 2019 jsem po dlouhých úvahách převzala virtuální obchůdek Nunynek pod svá křídla já. Jmenuji se Markéta, žiji s mým mužem a třemi dětmi na rozhraní Jihomoravského kraje a Vysočiny v nádherné přírodě, a denně pro Vás spravuji stránky Nunynku, naskladňuji zboží, komunikuji s Vámi, balím pro Vás balíčky a vozím je dopravcům, aby mohly být co nejdříve u Vás.
Mé havní povolání je dula. Tedy průvodkyně těhotenstvím, porodem a mateřstvím pro ženy a jejich nově vznikající rodiny. Kdybyste se chtěli více dozvědět o mé práci, můžete se podívat na mé stránky: www.zrozenivlune.cz
 
1.1.2023 jsem obchod Nunynek.cz přejmenovala na Jako Bohyně a spojila jej s projektem, který jsem v minulém roce spoluutvářela.

Obchůdek provozuji ve svém volném čase a starám se o něj jak nejlépe umím, snažím se neustále vylepšovat a zefektivňovat procesy a naše služby, tak aby byly co nejlepší právě pro Vás, naše zákazníky.
 
Za ty dva roky, co obchůdek spravuji,  prošel velkými změnami. Jak po vizuální stránce, tak se změnil i sortiment, na který jsme zaměřeni.
Zaměřujeme se především na zdraví a harmonii ženy, protože toto téma je mi nejblíže a z celého srdce věřím, že když žena bude spokojená, radostná a zdravě sebevědomá, bude taková i její rodina a tedy i celá společnost :-)  Protože my ženy vychováváme naše děti a předávámi jim lásku, víru v sebe sama a hodnoty jaké samy uznáváme a jaké svět potřebuje, aby se nám tu žilo dobře.
 
 
Vždy dělám vše pro to, aby zboží, které si objednáte, bylo co nejdříve u Vás. Většinu funkcí našeho virtuálního obchůdku, spravuji ručně, a tak uhlídat dostupnost všeho nabízeného zboží je někdy nadlidský úkol, proto někdy vznikají komplikace a problémy s dodávkou zboží, které se vždy snažím co nejrychleji řešit.

Prosím buďte shovívaví k našim časovým možnostem, pokud neodpovím na email ihned a ihned nezvednu telefon... Nejsme velký eshop s mnoha pracovníky, jsme rodinný malý obchůdek, kde vy jako zákazník, jste vždy na prvním místě a věřte mi, že se snažíme dělat maximum pro to, abychom vám vyhověli jak nejlépe umíme.
 
Přeji Vám šetrné, zodpovědné a radostné nakupování a ať se Vám vše daří tak jak si přejete....

Krásné dny
Markéta