O yoni vajíčkách

Krásný den,

dlouho jsme hledali dodavatele, který by naplnil poptávku po kvalitních Yoni vajíčkách s certifikací, a po masážních rollerech a destičkách gua sha, o které je v posledních měsících takový zájem.
Našli jsme... Spojili jsme se zančkou YONI YONI a jsme moc rádi, že Vám jejich kvalitní produkty můžeme nabízet...
Protože se zabývají výhradně dovozem Yoni vajíček, které si nechávají vyrábět na zakázku, zdá se mi nesmyslné cokoliv psát z vlastní hlavy... Proto Vám moc ráda, předávám text právě tohoto dodavatele, který Vám odpoví na všechny Vaše otázky.

 

PROČ NAJEDNOU VŠICHNI MLUVÍ O YONI VAJÍČKÁCH?

ODKUD SE VLASTNĚ VZALA?

Zmínky o yoni vajíčkách lze dohledat v pramenech starších už více než 5 000 let. Používaly je císařovny a konkubíny čínského královského paláce, které v sobě díky yoni vajíčkům probouzely citlivost, smyslnost, sexuální energii a celkovou vitalitu.

 

Ovšem i moderní výzkum ukázal, že používání yoni vajíček může podpořit zdraví pánevního dna, trávicího traktu, sexuální zdraví a celkovou pohodu v těle.

 

Tato vajíčka jsou vyřezávána a leštěna v různých velikostech do tvaru vejce z drahých kamenů (růženínu, křišťálu, achátu, ametystu, jaspisu, jadeitu, tygřího oka a mnoha dalších), aby byla nošena uvnitř vagíny, případně použita i externě pro kultivaci a prohloubení pocitu důvěry a bezpečnosti a komunikaci s vaším tělem.

 

 

JAKÉ JSOU TEDY KONKRÉTNÍ VÝHODY POUŽÍVÁNÍ YONI VAJÍČEK?

Získání kontroly nad perineem a všemi skupinami svalů pánevního dna

 

Zlepšení kontroly močového měchýře a zdraví močového měchýře obecně

 

Snížení PMS, menstruačních křečí, zvýšení průtoku krve do pánevních orgánů

 

Intenzivnější prožívání orgasmu - včetně vaginálních a děložních orgasmů

 

Pravidelné cvičení s yoni vajíčky stimuluje Bartoliniho žlázu uvnitř pochvy, která se podílí na produkci sekretu a zvlhčování pochvy, a může pomoci zmírnit vaginální suchost během pohlavního styku

 

Může pomoci uvolnit uložené emocionální a energetické otisky a pomoci snáze se přenést přes traumatické zážitky díky zvýšení důvěry ve vlastní tělo

Kultivuje a vylepšuje hlubší a milující vztah se svým tělem

 

Probouzí kreativní energii, vášeň, libido a sexualitu

POJĎME SE NA TO CELÉ PODÍVAT VÍC ZBLÍZKA

„Yoni“ je sanskrtské slovo pro lůno a znamená „posvátný prostor“. Toto centrum podporuje kreativitu, životní proud, plynulost a lásku. Ženské lůno/yoni je pro ženu její vnitřní svatyně, místo pro přístup k její moudrosti a její síle.

 

Zní vám to moc „ezo“? Dejte nám šanci to vysvětlit.

 

Pánevní dno je velká skupina svalů, které tvoří „koš“ nebo bránici, která podporuje všechny naše vnitřní orgány. Říká se, že životní síla (prána) může uniknout pánevním dnem a být ztracena, pokud jsou tyto svaly slabé. Ale zpátky do reality.

 

Žijeme velmi rušné životy a nezapojujeme svaly pánevního dna. To vede ke ztrátě citlivosti a citlivosti ve vaginální oblasti, reprodukčním zdravotním problémům, zdraví moči, PMS, snížení libida a odpojení od posvátné ženské energie. Studie navíc ukazují, že hlavním viníkem reprodukčních nemocí je nedostatek průtoku krve do této oblasti těla.

 

Podle Yale University School of Medicine dnes mají ženy celkově až 60% míru inkontinence a 50% míru poporodní percepce POP (prolapsu pánevních orgánů).

 

To vše (fyziologicky a s nohama pevně na zemi) může zmírnit pravidelné cvičení s yoni vajíčky.

JAK SE YONI VAJÍČKA POUŽÍVAJÍ?

Uvnitř vaginálního kanálu jsou reflexní body, které se napojují na srdce, plíce, slezinu, játra a ledviny. Použitím yoni vajíček jsou tyto body stimulovány, podobně jako při akupunktuře.

 

Když cítíte, že jste připravena vložit yoni vajíčko, rozehřejte jej v dlani, umístěte silnějším koncem vedle vchodu do pochvy a začněte s ním hýbat v pomalých kruzích, než budete plně připravená jej přirozeně vsunout dovnitř. Toto je cvičení v naslouchání vlastnímu tělu a vycítění, kdy je připraveno vajíčko přijmout. Nikdy nevkládejte vajíčko do pochvy přes bolest a silou.

 

Základním cvičením s yoni vajíčky je jejich vědomé vtahování pomocí svalů pánevního dna s nádechem dovnitř a následné povolování svalů s výdechem a nechávání vajíčka vyklouznout až k poševnímu vchodu. Toto cvičení můžete provádět vleže, vsedě, na kolenou či vestoje.

 

Existují ovšem celé knihy o cvičení s yoni vajíčky a pokud chcete do celé problematiky proniknout hlouběji, není nic snazšího, než si více informací o yoni vajíčkách, jejich historii ale i různých cvičeních vyhledat na Googlu či YouTube.

 

A NĚCO MÁLO O HYGIENĚ

Víme, že to víte, ale stejně - o vaše Yoni Yoni vajíčka je potřeba se starat! Přestože je jejich povrch dokonale leštěný, před samotným užitím i po něm je vhodné je omýt teplou vodou a mýdlem, které jste zvyklá používat pro svoji intimní hygienu. Před prvním použitím je navíc dobré vložit vajíčko do studené vody, kterou postupně přivedete až k varu a vajíčko vyvaříte. Toto můžete dělat i kdykoliv v budoucnu, vajíčku to neublíží. A to i proto, že v dírce na provlečení provázku je minerál pórovitý a jsou zde větší nároky na hygienické čištění. Provázek měňte dle potřeby, případně použijte dentální nit, kterou můžete po každém použití vyhodit.

 

Jinak ale nemusíte mít strach – vaše tělo je přizpůsobené k tomu si s působením vnějšího světa hravě poradit a říká se, že používání yoni vajíček je, co se možného výskytu bakterií týče, zhruba 10× hygieničtější než vaše ruce.

NEBOJTE SE. VAJÍČKO SE VE VÁS OPRAVDU NEMŮŽE ZTRATIT.

I když je to poměrně častá a běžná starost, děložní čípek brání veškerým předmětům vloženým do vaginy​ opustit ji jakkoliv jinak, než jak do ní přišly. Nezáleží na tom, jaké yoni vajíčko používáte nebo jak často ho používáte, nikdy se nedostane do vašeho těla dále, než je vstup do děložního čípku.

Pokud byste se ovšem rozhodli použít vajíčko při vašich análních hrátkách, ztratí se téměř stoprocentně. A PROTO TO NIKDY NEDĚLEJTE! Konečník nemá žádné konkrétní vnitřní zakončení a předměty do něj vložené se budou pohybovat hlouběji a hlouběji do vašeho těla. To je důvod, proč všechny dobré anální sexuální hračky mají rozšířené základny, které se nemohou dostat dovnitř do konečníku. Yoni vajíčka nemají žádnou takovou "základnu", proto při vložení do konečníku je velká šance, že k jejich vytažení budete muset vyhledat odbornou péči. 

...A DOKONCE SE NEMŮŽE ANI ZASEKNOUT

Každé Yoni Yoni vajíčko má v sobě dírku na provlečení šňůrky, která je u něj přiložená. Pokud si nejste jistá, že se vám podaří vajíčko po cvičení uvolnit z těla ven a měla byste být kvůli tomu v jakékoliv nepohodě, používejte provázek, který vajíčkem provlečete a zauzlujete a za který vajíčko po cvičení jemně vytáhnete ven.

Po cvičení s yoni vajíčky si sedněte do dřepu, uvolněte se a trochu zatlačte. Nechte své yoni svaly relaxovat a vajíčko vyjde samo ven z vašeho těla.

V sadě Yoni Yoni vždy obdržíte 3 vajíčka v různých velikostech a s dírkou na provlečení přiložené šňůrky. Cvičení s větší velikostí je snazší, vědomě cítit pohyb menšího vajíčka vyžaduje cvik a čas a učení se naslouchat vlastnímu tělu.

"ČETLA JSEM, ŽE JSOU ŽENY, KTERÉ S YONI VAJÍČKEM I SPÍ NEBO JEJ NOSÍ NĚKOLIK DNÍ."

Prosím, nedělejte to. Najdete mnoho článků a názorů žen, které to tak praktikují a nemají žádné problémy, ale pro vaše tělo to není bezpečné a většina gynekologů ve spojení s yoni vajíčky varuje právě před tímto nesprávným používáním. Zatímco spíte, mnoho vašich receptorů bolesti se vypne, což znamená, že pokud by se mělo stát něco neočekávaného, možná o tom nebudete ani vědět, dokud se neprobudíte. Navíc tím, že v sobě ponecháte yoni vajíčko přes noc, zbavíte své tělo normálního času na odpočinek a zotavení. Bez času na zotavení mohou vaše svaly pánevního dna skončit v horším stavu, než když jste vůbec s yoni vajíčky začala!

 

Poslouchejte své tělo a nepřehánějte to, stejně jako s jakýmkoliv jiným cvičením. Existuje mnoho doporučení, my se přikláníme k tomu, že není vhodné mít vajíčko zavedené do vaginy déle než 20 minut. Nošení yoni vajíčka příliš dlouho může navíc způsobit toxický šok.
 

MOHU POUŽÍVAT YONI VAJÍČKA S NITRODĚLOŽNÍM TĚLÍSKEM?

Pokud máte zavedené nitroděložní tělísko, doporučujeme yoni vajíčka nepoužívat. Yoni vajíčko může tělísko přemístit nebo se do něj zamotat svojí šňůrkou. Pokud k tomu dojde, nemusí tělísko již dále fungovat jako účinný antikoncepční prostředek.

 

A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ - JSOU TEDY YONI VAJÍČKA BEZPEČNÁ?

Ve zkratce - POKUD BUDETE YONI VAJÍČKA POUŽÍVAT SPRÁVNĚ, JSOU BEZPEČNÁ!

 

Co to znamená? Je to jednoduché. Nedostatečně dezinfikujete své yoni vajíčko? Nebo jej nosíte příliš dlouho? Můžete si přivodit infekci. Používáte jej, přestože máte gynekologické potíže? Nebo pokud se to vašemu tělu nelíbí? Můžete si přivodit vážnější zdravotní problémy. Pochopitelně a logicky.

Většina odborníků se ale shoduje, že při správném používání není důvod se obávat, že by yoni vajíčka sama o sobě představovala pro zdravé lidské tělo nebezpečí. A přestože jsou minerály pórovitější než například silikon, říká se, že používání yoni vajíček je, co se možného výskytu bakterií týče, zhruba 10× hygieničtější než vaše ruce a zdravé tělo je přizpůsobené k tomu si s působením vnějšího světa hravě poradit.

 

Používání yoni vajíček je známé po tisíce let a kdyby existovala reálná nebezpečí spojená s jejich používáním, věděli bychom o nich. Naprostá většina žen ovšem yoni vajíčka používá a je s nimi spokojená. Z nějakého důvodu vám nevyhovují? Nehroťte to a nepoužívejte je, třeba nejsou pro vás to pravé. Používejte zdravý rozum, naslouchejte svému tělu a své yoni vajíčko dostatečně dezinfikujte, jak před samotným použitím, tak vždy i po něm.

A HLAVNĚ!

NEPOUŽÍVEJTE YONI VAJÍČKA V DOBĚ TĚHOTENSTVÍ, MENSTRUACE ČI JAKÉHOKOLIV GYNEKOLOGICKÉHO ONEMOCNĚNÍ. NASLOUCHEJTE SVÉMU TĚLU A POUŽÍVEJTE YONI VAJÍČKA JEN V TAKOVÉ MÍŘE, KTERÁ JE VÁM PŘÍJEMNÁ A NAPROSTO KOMFORTNÍ. POKUD S VAJÍČKY ZAČÍNÁTE, NENÍ NUTNÉ COKOLIV USPĚCHAT. CVIČTE S NIMI JEN CHVILKU, POKUD SE BUDETE CÍTIT PŘÍJEMNĚ A BUDE VŠE V POŘÁDKU, PŘÍŠTÍ CVIČENÍ SI MŮŽETE PRODLOUŽIT. JDE O VÁS, NENÍ TO ZÁVOD.

 

Mé první Yoni vajíčko?

 

Zpět do obchodu