Dredy Capuccino Set Dredy

1 200 Kč
VYPRODÁNO
Dredy Capuccino Set
 
Kombinace 9 DE, 2 SE a 1 copánku (tedy výsledný účes dohromady 23 ) hippies drediku v kombinaci hnědé a bílé přírodní vlny bez barvení, tak jak je příroda stvořila. Dozdobeny jsou omotávkami a korálky.
 
Lze je naplést v půlce, a nebo s jedním kratším koncem a tím vykouzlíte delší a kratší dredy.
Délka jednoho dredu je kolem 45 - 50 cm plus volné konce, dohromady tedy asi 90 cm plus volné konce.? Tloušťka je asi 0,5 cm.
Tento set o 12 dredech k napletení Vám postačí na 2- 3 řady vlasů od spodu.
 
 
Jsou ideální na podplet, tzn, že nemusíte mít dredatou celou hlavu, ale budete mít dredíky jen pod vrchními vlasy a tudíž vypadají nenápadně, když potřebujete a zároveň z nich vykouzlíte dokonalý, osvěžující a zajímavý účes.
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout podplet u modelky s jinými dredy.
 
Vlněné dredy jsou vyráběny ručně, jsou pevné a zároveň lehounké. Vlna je navíc přírodní materiál a tyto dredy jsou témeř bezúdržbové.

K nákupu přidávám vše co budete potřebovat pro jejich aplikaci (gumičky, provlékátko pokud je v setu SE dredík, pár korálků navíc a omotávky...) v případě zájmu Vám mohu poslat návod jak můžete dredy jednoduše naplést. Když Vás přestanou bavit, jednoduše je sundáte a za pár měsíců třeba zase napletete:-)
 
 
Pokud si přejete jen část z tohoto setu - 1-10 dredů, nebo naopak více dredíků na celou hlavu můžete nakoupit ZDE
 
Můžete mrknout i na profil na IG nebo FB Dredy pro Bohyně, kde objevíte návody na napletení a tipy a informace o dredících...
Kód Kód: 83276
Kategorie: Dredy pro bohyně
Zpět do obchodu