Dredy Čokoláda Set Dredy

900 Kč
VYPRODÁNO
Dredy Čokoláda Set
 
10 DE dredíků (tedy výsledný účes dohromady 20 ) hippies drediku v čokoládově hnědé barvě. Dozdobeny jsou omotávkami a korálky.
 
Lze je naplést v půlce, a nebo s jedním kratším koncem a tím vykouzlíte delší a kratší dredy.
Délka jednoho dredu je kolem 50 cm plus volné konce, dohromady tedy asi10 cm plus volné konce.? Tloušťka je asi 0,5 cm.
Tento set o 10 dredech k napletení Vám postačí na 2 řady vlasů od spodu. Můžete doplnit barevnými dredíky z jednotlivých barev:-)
 
 
Jsou ideální na podplet, tzn, že nemusíte mít dredatou celou hlavu, ale budete mít dredíky jen pod vrchními vlasy a tudíž vypadají nenápadně, když potřebujete a zároveň z nich vykouzlíte dokonalý, osvěžující a zajímavý účes.
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout podplet u modelky s jinými dredy.
 
Vlněné dredy jsou vyráběny ručně, jsou pevné a zároveň lehounké. Vlna je navíc přírodní materiál a tyto dredy jsou témeř bezúdržbové.

K nákupu přidávám vše co budete potřebovat pro jejich aplikaci (gumičky, provlékátko pokud je v setu SE dredík, pár korálků navíc a omotávky...) v případě zájmu Vám mohu poslat návod jak můžete dredy jednoduše naplést. Když Vás přestanou bavit, jednoduše je sundáte a za pár měsíců třeba zase napletete:-)
 
 
Pokud si přejete jen část z tohoto setu - 1-10 dredů, nebo naopak více dredíků na celou hlavu můžete nakoupit ZDE
 
Můžete mrknout i na profil na IG nebo FB Dredy pro Bohyně, kde objevíte návody na napletení a tipy a informace o dredících...
Kód Kód: 83279
Kategorie: Dredy pro bohyně
Zpět do obchodu