Sérum na Yoni I'm Woman

Sérum na Yoni I'm Woman
355 Kč –9 %
Můžeme doručit do:
27.5.2024
355 Kč –9 % 320 Kč
SKLADEM

Sérum na Yoni I'm Woman

Spoj se s tím nejcitlivějším místem na svém těle, spoj se přes dotek se svou Yoni a použij k tomu Sérum, které je blahodárné právě pro tuto část. 

Popis

Tento olejíček byl pečlivě sestaven, aby byl tou nejlepší péči o tvou Yoni. Možná jsi na to nikdy nepomyslela, že o tuto skvostnou část těla můžeš pečovat a spojit se s ním skrz úžasný olej . Tento produkt vznikl pro podporu sebelásky a péče. Jeho esence je velmi jemná a uvolňující. Květy růže vstupují do tvého těla, skrz tuto mimořádnou péči a stávají se tvou součástí.

Yoni Sérum je synergie výběrových olejů a esencí. Působí jak aromaterapeuticky, tak i harmonizačně v intimní oblast.

Použití

Naneste vámi zvolené množství na vaše prsty a aplikujte masáží na vaší Yoni. Soustřeďte se na spojení s vámi samotnými a seznamte se s místem, které si zaslouží vaší maximální pozornost a lásku. Kapku oleje můžete také aplikovat na oblast srdce, nebo na jiné místo na těle které potřebujete podpořit a dát mu maximální lásku skrz vědomý dotek

Vaše Yoni je brána k vaší moudrosti a ženské síle. 

Lze používat od 36. týdne jako olej na jemnou masáž hráze.

 
Složení

Oleje -  z pšeničných klíčků, mandlový , pupalkový

Esence - Geranium, Růže, Šalvěj Muškátová

 

Obsah 10 ml - Bio kvalita - 100 % přírody v každé kapce 

Doporučení

Aplikujte do oleje vámi vybraný krystal z naší nabídky. Krystaly mají blahodárný vliv na vaší pokožku. Pracuji na jemno hmotných úrovních vašeho těla. Krystal můžete vložit se záměrek, který vy sami stanovíte " přeji si mít hlubší spojení se svou dělohou, přeji si více cítit svou Yoni ". 

 
Kód Kód: 83254
Kategorie: ESHOP
Zpět do obchodu